Pořadatel: Občanské sdružení Country Colaps.
Konání: Kulturní areál Svojšice, 9.9.2023 od 13:00 hod.
Účast skupin: Zúčastnit se může každá country nebo trampská skupina, která má nejméně 3 členy. Každá skupina zahraje 5 soutěžních písniček. Diváci vyberou 3 nejlepší ze zúčastněných skupin.
Uzávěrka přihlášek: 4.6.2023 písemně na adrese: Tomáš Vyhnálek; Ledec 9; 535 01 Přelouč, E-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo pomocí formuláře na těchto stránkách. Přijaté skupiny budou informovány v co nejkratší době.
Kritéria pro výběr skupin
  1. Přednost mají skupiny, které se nezúčastnily minulého ročníku Svojšického Podzimu, s výjimkou skupin, které se v diváckém hlasování umístily na prvních třech místech.
  2. Přednostně vybíráme skupiny hrající trampskou nebo country muziku v akustické podobě.
  3. Folkové skupiny splňující předcházející dvě podmínky se mohou Svojšického Podzimu zúčastnit také, ale přednost dostávají trampské a country skupiny.
Prezentace skupin: Kulturní areál Svojšice, 9.9.2023 12:00-13:00 hod.
Ceny: Všechny skupiny vystupují zdarma bez nároku na honorář a budou odměněny suvenýry. Tři nejlepší skupiny budou navíc odměněny věcnými dary.
Doprava: V pátek autobusem z Pardubic, Přelouče nebo Heřmanova Městce. Vlakem z Přelouče do Choltic a dál pěšky. Jinak po svých nebo autem.
Ubytování: Venku ve vlastních stanech. Stravování zajištěno - možno zakoupit v místě.


Vstupné na festival je 250,- Kč v předprodeji, 300,- Kč na místě.
Zúčastněné skupiny mají vstup volný, nebude jim vypláceno cestovné ani jiné náklady.